O PROJEKTE  +  KONTAKT

Pondelok 15. 7. 2019  |   MENINY OSLAVUJE - Henrich

Články autora: Dušan Piršel, manažér

Zomieranie ako brána k otvoreniu mnohých hodnôt

Téma zomierania nie je v línii záujmov mocenskej elity, je ešte stále malo otvorená a nevenuje sa jej priestor a váha, ktorá jej prináleží. Narodenie je radosť a očakávanie a smrť je koniec.

Dušan Piršel, manažér
Štvrtok 20. 6. 2019


Súčasný človek ako produkt mediálneho manažmentu

Každý z nás by relaxoval, keby si bol istý, že informácie nám podávané ako denné informačné menu z rôznych médií opisujú reálnu skutočnosť. Nie vždy je tomu tak. Ak v to niekto verí, je šťastný a nevedomý.

Dušan Piršel, manažér
Štvrtok 6. 6. 2019

Voliť či nevoliť?

V súvislosti s Eurovoľbami často čítam, ako mnohí zainteresovaní hovoria o potrebe reformy v európskych inštitúciách, avšak nikomu sa ju akosi nechce uskutočniť. Pripadá mi to, ako keď v ZSSR hovorili všetci o potrebe perestrojky, avšak nikto ju neuskutočňoval a potom to viedlo k jeho rozpadu.

Dušan Piršel, manažér
Utorok 21. 5. 2019

Skôr postavili pyramídy, ako my zbúrame Rázsochy

Často si kladiem otázku, kam smeruje naše zdravotníctvo. Zdá sa mi, že pri tomto smerovaní naše zdravotníctvo nemá šancu vymaniť sa zo záujmovo-ekonomického bludiska, otázka je, či má šancu ešte pacient, ktorý sa za chvíľu prehupne do tretieho desaťročia 21. storočia, čo by bolo ešte nedávno považované za obdobie, kedy choroby sú zriedkavé a rakovina sa dá definitívne vyliečiť.

Dušan Piršel, manažér
Nedeľa 5. 5. 2019

Kamene egoizmu

Mrzí ma, že do našich životov sa prikotúľali kamene egoizmu, nelásky, nespravodlivosti a arogancie moci. Strpčujú nám život. Nepreniká cez ne svetlo, ktoré by ukazovalo chodník budúcnosti.

Dušan Piršel, manažér
Štvrtok 18. 4. 2019

Najnovšie názory


ihodnoty_monitor