O PROJEKTE  +  KONTAKT

Streda 18. 9. 2019  |   MENINY OSLAVUJE - Eugénia

Články autora: Dušan Piršel, manažér

Máme ešte šancu?

V tomto chaose hodnôt a v situácii, ktorá je charakterizovaná problémami a škandálmi, sa často zamýšľam nad otázkou, aké je riešenie pre spoločnosť, pre pravdu, ktorá je tou niťou v dejinách, pre svedomie, ktoré vedie k poznaniu pravdy a konaniu podľa nej.

Dušan Piršel, manažér
Nedeľa 8. 9. 2019


Veriť či veriť? To je otázka...

Nech sa nato pozrieme akokoľvek, žijeme v dobe úpadku Západu (vrátane východnej Európy), čoho prejavom je aj úpadok "ideálu človeka", aký produkuje, a tak je to dobre, lebo to len potvrdzuje, že Západ bez hodnotovej viery musí skončiť.

Dušan Piršel, manažér
Utorok 27. 8. 2019

Kto dnes ide do politiky?

Leto je prekvapivo nabité politikou a politická scéna je v takom pohybe, ako za dlhé roky nebola, a jej nevyspytateľná tekutosť sa môže ešte zvyšovať. Päť percentná magická hranica je pre mnohých jedinou víziou, programom i cieľom. Ako teda bude po voľbách?

Dušan Piršel, manažér
Piatok 16. 8. 2019

Zomieranie ako brána k otvoreniu mnohých hodnôt

Téma zomierania nie je v línii záujmov mocenskej elity, je ešte stále malo otvorená a nevenuje sa jej priestor a váha, ktorá jej prináleží. Narodenie je radosť a očakávanie a smrť je koniec.

Dušan Piršel, manažér
Štvrtok 20. 6. 2019

Súčasný človek ako produkt mediálneho manažmentu

Každý z nás by relaxoval, keby si bol istý, že informácie nám podávané ako denné informačné menu z rôznych médií opisujú reálnu skutočnosť. Nie vždy je tomu tak. Ak v to niekto verí, je šťastný a nevedomý.

Dušan Piršel, manažér
Štvrtok 6. 6. 2019

Najnovšie názory


ihodnoty_monitor