O PROJEKTE  +  KONTAKT

Štvrtok 21. 2. 2019  |   MENINY OSLAVUJE - Eleonóra

Články autora: Tím iH

Mladých láka voľný pracovný režim

Voľnosť prirodzene patrí k mladým. Chcú si voľne žiť, ale aj pracovať. Kým ich rodičom stačilo mať zamestnanie, keďže zažili nezamestnanosť deväťdesiatych rokov, deťom to už nestačí. Chcú viac alebo aj inak, a medzi to patrí tiež ich vnímanie pracovných podmienok.

Tím iH
Nedeľa 10. 2. 2019


Škandinávia ako príklad sociálnej demokracie

Aj neprajníci ľavicových myšlienok musia uznať a neraz i uznávajú, že škandinávsky sociálny model je funkčný a inšpiratívny. Zároveň používajú škandinávske štáty a ich sociálnu politiku ako kladivo na slovenskú ľavicu, lebo veď ona nepriniesla také istoty ako severská ľavica.

Tím iH
Štvrtok 17. 1. 2019

Detská úmrtnosť

Aké meradlo spokojného života preferujete? Výška konta? Značka auta? Hektáre pozemkov? Alebo uznávate skôr vnútorné hodnoty, vzdelanie, akademické hodnosti?

Tím iH
Štvrtok 10. 1. 2019

Sociálni demokrati v samospráve

Máme pár týždňov od volieb do samospráv. Mediálne výkriky o výsledkoch kontrastovali s reálnymi číslami. Koho však zaujíma skutočná pravda, ak vlastníci médií pretláčajú len tú svoju? A politici majú tiež vlastnú pravdu, v závislosti od toho, či sa pozerajú na výsledky koalične alebo opozične.

Tím iH
Piatok 4. 1. 2019

Zvýšenie dôchodkov 2019

Ako len na tých dôchodcov doplácame... Koľko nás len budú stáť ich dôchodky... Takéto a podobné liberálno-pravicové rečičky počúvame najmä v tomto roku, kedy sa koalícia chystala nastaviť dôchodkové stropy.

Tím iH
Utorok 11. 12. 2018

Najnovšie názory


ihodnoty_monitor