O PROJEKTE  +  KONTAKT

Pondelok 15. 7. 2019  |   MENINY OSLAVUJE - Henrich

Články autora: Tím iH

BBC a pravica

Zľavy, odpustené poplatky či bezplatné služby štátu. Keby sme zosumarizovali všetky úľavy pre rôzne sociálne skupiny, pochopili by sme, v čom je úloha silného sociálneho štátu. Nejde však len o výhody na Slovensku, aj v ostatných európskych krajinách nájdeme dostatok príkladov pre študentov, rodičov s deťmi či seniorov.

Tím iH
Nedeľa 7. 7. 2019


Benefity pre zamestnancov v automobilkách

Slovensko patrí k automobilovým veľmociam. Nie z pohľadu vlastníctva alebo výskumu a vývoja, ale vo výrobe si držíme prím.

Tím iH
Štvrtok 4. 7. 2019

Storočná Medzinárodná organizácia práce

Oslavovať storočnicu inštitúcie, o ktorej existencii ani veľmi netušíme, by sme mohli považovať za bizarnosť, ak by nešlo o zásadnú organizáciu. Jej vplyv na utváranie pracovných podmienok, na rozvoj trhu práce i medzinárodné približovanie statusu pracujúcich trvá storočie, ktoré by sme pokojne mohli nazvať aj storočím zrovnoprávňovania zamestnancov.

Tím iH
Utorok 25. 6. 2019

Slovensko má najnižšiu mieru chudoby

Slovenská pravicová scéna nostalgicky spomína na dve vlády Mikuláša Dzurindu. Áno, mali veľa problémov, vzájomných animozít, ale dokázali zreformovať našu krajinu. Aspoň si to myslia alebo radi sa tak štylizujú. Ale aké máme s nimi skúsenosti naozaj?

Tím iH
Nedeľa 23. 6. 2019

Korporáciám sa stále darí

Kým za čias Marxa sa zosobnením vykorisťovateľov stal samotný kapitál, dnes je oblečený v slušných oblekoch korporácií. A prekvitá. Podľa údajov od štatistikov hospodárili finančné i nefinančné korporácie za prvý štvrťrok tohto roka so ziskom 3,3 miliardy eur.

Tím iH
Utorok 11. 6. 2019

Najnovšie názory


ihodnoty_monitor