O PROJEKTE  +  KONTAKT

Sobota 4. 4. 2020  |   MENINY OSLAVUJE - Izidor

Články autora: Tím iH

Povolebné zamyslenie

Je po voľbách i prvotných emóciách. Nová vláda sa údajne kreuje a neúspešní politici premýšľajú, ako preformátovať svoj ponuku tak, aby boli v budúcich voľbách zvolení.

Tím iH
Štvrtok 12. 3. 2020


Karanténa a zákony

V súvislosti so šíriacim sa koronavírusom, ktorý zasiahol už aj okolité európske krajiny, sa vynárajú stále nové otázky. Úrad verejného zdravotníctva SR vydal v súvislosti s ním viaceré usmernenia, vrátane odporúčania pre školy, v ktorom apeluje na dodržiavanie hygienických pravidiel, sledovaní svojho zdravotného stavu a zvážení, či majú deti, ktoré počas jarných prázdnin navštívili s rodičmi Taliansko, Rakúsko či Francúzsko (kde sa expanzia tohto vírusového ochorenia potvrdila a stále rastie) zotrvať v domácom prostredí – karanténe – aspoň dva týždne.

Tím iH
Sobota 7. 3. 2020

Obehnúť ľavicu zľava

Predstavte si bežecké preteky. Marketingoví špecialisti presviedčajú divákov, že všetci súťažiaci majú rovnaké podmienky, ale ak sa pozrieme bližšie, tak uvidíme, že ktosi podvádza.

Tím iH
Štvrtok 27. 2. 2020

ROZHOVOR J. Blanár: Doma je len doma

Juraj Blanár, poslanec Národnej rady Slovenskej republiky zo Žiliny v exkluzívnom rozhovore pre www.ihodnoty.sk.

Tím iH
Nedeľa 23. 2. 2020

Spolu za ľudí alebo proti ľuďom

Dve strany majúce vo svojom názve „spolu“ a „ľudí“. Človek by tak mohol nadobudnúť mylný dojem, že nebodaj skutočne vznikli za ľudí. A možno áno, len nevieme, za akých.

Tím iH
Štvrtok 20. 2. 2020

Najnovšie názory


ihodnoty_monitor