NIČ NEFUNGUJE AKOBY MALO

Keď sa pozrieme spätne, tak v podstate nič nefungovalo. Od otvorenia očkovacích registrov, eHranice, Covid pass, testovaní... Teraz vymysleli aplikáciu Turistický semafor, ktorý by mal analyzovať ako sú vyťažené turistické trasy červeným panáčikom, oranžovým a zeleným. Červený a oranžový signalizujú, že tam je priveľa turistov a treba zmeniť trasu. Zelený naopak, že je tam najmenej ľudí. Lenže aplikácia nezobrazuje skutočnosti a tým pádom zavádza. Chatári sa rozčuľujú a hovoria o likvidačnú snahu štátu, pretože týmto spôsobom strácajú potencionálnych zákazníkov. Otázne aj je, akým spôsobom zbierajú dané dáta a či v tomto prípade nezlyháva ľudský faktor. Samozrejme nikto s nimi túto ,,novinku“ neprekonzultoval a Ministerstvo životného prostredia, je celkovo skúpa na slovo.

HRANICE – POSTRACH PENDLEROV AJ DOVOLENKÁROV

Je nám známe, že Ústavný súd pozastavil vyhlášku Úradu verejného zdravotníctva. Na to minister zdravotníctva vyhlásil, že zatiaľ platí tá prísna vyhláška, pretože sa rozhodnutie ÚS musí zverejniť do zbierky zákonov. Zverejňuje sa to už pekných pár dní (myslím že sa to aj bude zverejňovať dlhšie a ti síce asi do novej vyhlášky, ktorú alarmujú od pondelka) a kontroly na hraniciach fungujú stále prísne. Keď sa spýtate niekoho, kto prichádza z dovolenky na Slovensko (ak sa náhodou nerozhodol chudáčisko miesto dovolenkovania a naberania síl sledovať Slovenský marazmus), tak z toho musí byť pekne v chaose. Už ani pendleri nevedia, čo teda v skutočnosti platí a čo nie. A to nepíšem o hraniciach s Českou republikou, a nedávnych protestoch a štrkových bariérach, ktoré mohol každý prejsť autom. ,,Výborný“ nápad.

NÁSILNÝM APELOM NA OČKOVANIE, VAČŠIU OČKOVANOSŤ NEDOCIELIŠ

Môžeme tu taktiež pozorovať o vymýšľanie novej očkovacej kampane, na ktorú minister financií I. Matovič mimochodom - ani nedal peniaze a nevyčlenil ich. Do novej proti/očkovacej kampane sa asi zatiaľ zapojil E. Heger s vládnymi predstaviteľmi a názov má ,,Ako znechutiť obyvateľom očkovanie a ako ich prinútiť, aby sa očkovať nedali“. Presne tak to platí. Snažia sa prinútiť, aby sa dali obyvatelia zaočkovať prísnymi pravidlami, ktoré následne aj tak musia zmeniť. Neustálym hovorením o antivaxeroch a poukazovaním na ostatných ľudí, kto za tú nízku očkovanosť môže. Chaosom ktorý vytvorili, plašením ľudí a najhorším spôsobom - vyhrážaním sa obyvateľstvu treťou vlnou, prípadným lockdownom. Nasleduje sebaľútosť ako ostatní ich nemajú radi, chodia ľudia na protesty, pretože oni iba nerobia pekné rozhodnutia.

Od 1.4.2021 je nová vláda E. Hegera a pokračujú v takom istom móde, ako predtým. Vytváranie chaosu, zneisťovanie obyvateľstva a vymýšľania nových sprostostí, ktoré občanom iba znepríjemňujú život.